Movies
Ratings
89
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
[REC]Rated ★ 4.0
HitmanRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0