Series
Ratings
24
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5