Titles you rated
Tokyo SeimenjoRated ★ 2.5- Damn Good CompanyRated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Marvel's Luke CageRated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
Young SheldonRated ★ 4.0- Will & GraceRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.0- Portlandia Season 1Rated ★ 3.0
The BlacklistRated ★ 2.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 2.5
Grace and FrankieRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 3.0