Movies
Ratings
789
Little ForestRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
ElioRated ★ 4.5- PilotRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5