Series
Ratings
206
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Girl From NowhereRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Art of NegotiationRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.5
Blood, Sex & RoyaltyRated ★ 4.5
MineRated ★ 4.0