Titles you rated
The WolverineRated ★ 2.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 2.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.0
Running ManRated ★ 2.0
127 HoursRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 1.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 2.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.0