Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
My NameRated ★ 3.0
A Time Called YouRated ★ 2.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Song of the BanditsRated ★ 3.0
Duty After SchoolRated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0