Titles you rated
- WishRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
The Forbidden KingdomRated ★ 2.0
GarfieldRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 1.0- D-WarRated ★ 1.0
FrozenRated ★ 4.0