Titles you rated
BugoniaRated ★ 4.0
Natural Born KillersRated ★ 3.5
Battles Without Honor and HumanityRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Moby DickRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Last CastleRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Clear and Present DangerRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
T2 TrainspottingRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5
The Running ManRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.0
The UntouchablesRated ★ 3.5
PlaytimeRated ★ 4.0