Titles you rated
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Magic in the MoonlightRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 4.5
SpyRated ★ 5.0
The DUFFRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0