Titles you rated
The MusicalRated ★ 3.5
Hi! School - Love OnRated ★ 3.5- FamilyRated ★ 4.5
White LiesRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5- VirtueRated ★ 3.0
My Secret HotelRated ★ 3.5
Angel's RevengeRated ★ 3.5- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 3.5
Star's LoverRated ★ 3.5
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.5
Air CityRated ★ 3.5- School 2Rated ★ 3.5
My Daughter the FlowerRated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.5
MidasRated ★ 3.0
Pure LoveRated ★ 3.0
Likeable or NotRated ★ 4.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 4.0