Movies
Ratings
244
Famme FataleRated ★ 4.0
SidewallsRated ★ 3.0
Spy GirlRated ★ 4.0
The President who Plays the PianoRated ★ 4.0
Miss Gold DiggerRated ★ 4.0
Crazy First LoveRated ★ 4.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 4.0
Jenny, JunoRated ★ 4.0
Love So DivineRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0