Series
Ratings
121
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.0
Knights of SidoniaRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Megalo BoxRated ★ 5.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Big Windup!Rated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
NoragamiRated ★ 3.5
MistyRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0