Titles you rated
Die Hard 2Rated ★ 5.0
The CroodsRated ★ 4.5
Con AirRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 4.5
The MistRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
La lunaRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.5
SaltRated ★ 3.0
CasablancaRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
How to Lose Friends & Alienate PeopleRated ★ 4.5
Miss Gold DiggerRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5