Series
Ratings
53
IRISRated ★ 4.0- Precious FamilyRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 2.0
Scarlet HeartRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0