Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
MantisRated ★ 0.5
Wild CardRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 2.0
The SinRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 0.5
Bring Her BackRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
StreamingRated ★ 0.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
SinnersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
RevelationRated ★ 1.0
NocturnalRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 3.5
Bogota: City of the LostRated ★ 1.0