Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
DecoyRated ★ 0.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 1.5
Clusterf**k: Woodstock '99Rated ★ 1.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 0.5
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
D.P.Rated ★ 4.0
Atlanta Season 2Rated ★ 5.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.5
Atlanta Season 1Rated ★ 4.0
RatchedRated ★ 3.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 3.0