Series
Ratings
15
HannibalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.0