Movies
Ratings
507
The Imitation GameRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
Assassin's CreedRated ★ 3.5- She s On DutyRated ★ 3.5
A Christmas CarolRated ★ 4.0
HookRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
Chinese ZodiacRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Super 8Rated ★ 3.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
BeatRated ★ 3.5
Righteous TiesRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
StardustRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 3.5