Movies
Ratings
356
Good NewsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
UndineRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 1.0
DetachmentRated ★ 3.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 0.5
Blue Gate CrossingRated ★ 2.5
Grave of the FirefliesRated ★ 2.5
Brave CitizenRated ★ 1.0
Hitman 2Rated ★ 0.5
Color Me TrueRated ★ 2.0