Series
Ratings
234
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 1.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0