Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0