Series
Ratings
17
Heartless CityRated ★ 1.0
Phantom Singer 2Rated ★ 3.0- DamoRated ★ 3.0
- Grey's AnatomyRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0- Phantom SingerRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
IRISRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0- JjinassiRated ★ 5.0