Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
Just FriendsRated ★ 2.5
What Happens in VegasRated ★ 2.0
The Danish GirlRated ★ 2.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.0
Just Go with ItRated ★ 1.5
Love, RosieRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0