Titles you rated
 Heart BlackenedRated ★ 3.5 Heart BlackenedRated ★ 3.5
 The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5 The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
 TitanicRated ★ 4.0 TitanicRated ★ 4.0
 Forrest GumpRated ★ 4.5 Forrest GumpRated ★ 4.5
 Spirited AwayRated ★ 5.0 Spirited AwayRated ★ 5.0
 JaneRated ★ 4.0 JaneRated ★ 4.0
 The Last WordRated ★ 4.0 The Last WordRated ★ 4.0
 The HostRated ★ 4.0 The HostRated ★ 4.0
 The HolidayRated ★ 4.5 The HolidayRated ★ 4.5
 200 Pounds BeautyRated ★ 4.0 200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
 Maundy ThursdayRated ★ 4.0 Maundy ThursdayRated ★ 4.0
 SunflowerRated ★ 4.0 SunflowerRated ★ 4.0
 Voice of a MurdererRated ★ 3.5 Voice of a MurdererRated ★ 3.5
 Music and LyricsRated ★ 4.0 Music and LyricsRated ★ 4.0
 Seven DaysRated ★ 3.5 Seven DaysRated ★ 3.5
 August RushRated ★ 4.0 August RushRated ★ 4.0
 Forever the MomentRated ★ 3.5 Forever the MomentRated ★ 3.5
 Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5 Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5
 The ChaserRated ★ 4.0 The ChaserRated ★ 4.0
 TakenRated ★ 3.0 TakenRated ★ 3.0