Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
Down with LoveRated ★ 5.0
PrimeRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Hope SpringsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
The Back-Up PlanRated ★ 5.0
DelicacyRated ★ 5.0
Lars and the Real GirlRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Love and Other DisastersRated ★ 5.0
Valentine's DayRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Something's Gotta GiveRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Leap YearRated ★ 5.0
Just FriendsRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0