Series
Ratings
139
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
The King of PigsRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
86Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 2.5
Made In AbyssRated ★ 3.0
Legal High SPRated ★ 4.5