Movies
Ratings
240
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5