Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
OrlandoRated ★ 3.5
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0
The One I LoveRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Please Stand ByRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0- 하이큐!! 땅 VS 하늘Rated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5