Movies
Ratings
237
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 3.0
Penny PinchersRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
Cars 2Rated ★ 3.0
The 100th Love with YouRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.0
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 4.0
American MadeRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5