Movies
Ratings
438
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
BargainRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0