Movies
Ratings
677
The MatrixRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Remix: Hip Hop X FashionRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
RosettaRated ★ 4.0
DriveRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
I DoRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
The Pod GenerationRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The ApprenticeRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
WickedRated ★ 2.5