Movies
Ratings
232
The MauritanianRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0- Proof of InnocenceRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
A Few Good MenRated ★ 4.5
Happy Death Day 2URated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The CommuterRated ★ 4.0
Truth or DareRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The BrosRated ★ 4.0
Myeoneuri: My Son's Crazy WifeRated ★ 3.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5