Series
Ratings
122
Conspiracy in the CourtRated ★ 4.5
The CloserRated ★ 4.0- ParanoidRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- SaenginsonRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0- Death ParadeRated ★ 4.0
Sweet BunsRated ★ 5.0
Children of A Lesser GodRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- The Files of Young Kindaichi NeoRated ★ 5.0
Detective Academy QRated ★ 5.0