Titles you rated
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
MamaRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0