Series
Ratings
21
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0- In the FleshRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 2.0
MisfitsRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 3.5