Series
Ratings
68
New Recruit Season 2Rated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
NewtopiaRated ★ 2.5
Inventing AnnaRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
The SympathizerRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0