Movies
Ratings
35
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Freaky FridayRated ★ 4.5
Very Good GirlsRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
HopeRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.5
Mood of the DayRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Before I Go to SleepRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0