Movies
Ratings
119
The ShamelessRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
OfficeRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 2.5
All for LoveRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 2.5
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 2.5
Time RenegadesRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 1.5
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
Like for LikesRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5