Titles you rated
Love & DeathRated ★ 3.5
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.0
The PittRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Live to 100: Secrets of the Blue ZonesRated ★ 4.0
Paradise PDRated ★ 2.5
Paradise PDRated ★ 3.0
Bad ThoughtsRated ★ 2.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5- Haters Back Off!Rated ★ 3.0
- Haters Back Off!Rated ★ 3.0
Fred & Rose West: A British Horror StoryRated ★ 3.5
Adventure Time: Fionna & Cake Season 1Rated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
One Hundred Years of SolitudeRated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 4.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5