Movies
Ratings
110
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
The Maid and the MagicianRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 0.5
The FallRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5