Titles you rated
La La LandRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 4.5
The HoursRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.0