Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0