Titles you rated
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
TuristasRated ★ 3.0
Dominion: Prequel to the ExorcistRated ★ 2.5
Exorcist: The BeginningRated ★ 2.0
The First OmenRated ★ 3.5
The Grudge 2Rated ★ 2.0
The City of Lost ChildrenRated ★ 3.0
Contracted: Phase IIRated ★ 2.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0- 28 Months LaterRated ★ 3.0
Dog SoldiersRated ★ 2.5
PossessedRated ★ 3.5