Titles you rated
TenetRated ★ 4.5
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5