Titles you rated
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Kowloon Generic RomanceRated ★ 4.0
Wind Breaker Season 2Rated ★ 3.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.5
MashleRated ★ 3.5
TorikoRated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Wind BreakerRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0- Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0