Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Behind Every StarRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0