Titles you rated
BigRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 1.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5