Titles you rated
Long Live the KingRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
La lunaRated ★ 1.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5- WishRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 1.5
Park Hwa-youngRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
MementoRated ★ 0.5
Get OutRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 0.5
The Matrix ReloadedRated ★ 0.5