Series
Ratings
45- B: The BeginningRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
Gakuen AliceRated ★ 4.5
The Liar and His LoverRated ★ 4.0
Mabeobui HaendeuponRated ★ 0.5
From Five To NineRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 4.5
Ready for StartRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0